📌به اطلاع داوطلبان گرامی میرساند در راستای احترام به حقوق اجتماعی و با هدف حفظ سلامتی شما عزیزان ، استفاده از ماسک در زمان برگزاری آزمون الزامیست.


لذا از پذیرش داوطلبان محترم بدون ماسک معذور هستیم


درباره آزمون آزمایشی تافل

تیم نرم افزاری تافل3 موفق به اتمام نرم افزار آزمون آزمایشی تافل منطبق با اینترفیس جدید آزمون تافل و استانداردهای ETS گردیده است .

با توجه به لزوم شرکت در آزمون آزمایشی برای سنجش میزان آمادگی داوطلب بر آن شدیم تا آزمونی منطبق با خواسته داوطلبان را طراحی نماییم.

مزیت های آزمون آزمایشی تافل

1- آزمون برای اولین بار بصورت لانگ فرمت و با توجه به قوانین نمره دهی لانگ تهیه شده است .

-موسساتی که مبادرت به برگزاری آزمون آزمایشی تافل می نمایند همگی از آزمون های غیر لانگ استفاده می نمایند. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در آزمون اصلی که بی تردید شامل یک قسمت لانگ می باشد قطعا نسبت به آزمون آزمایشی که در آن شرکت کرده اید زمان بیشتری را برای پاسخ دهی به سوالات صرف می نمایید و این موضوع در بازدهی شما تاثیر قابل توجهی دارد . بنابراین شرکت در آزمون آزمایشی لانگ فرمت علاوه بر اینکه شما را با استاندارد آزمون اصلی تافل آشنا می کند شما را بصورت کامل در شرایط یک آزمون اصلی تافل قرار می دهد .

2- سوالات استاندارد

سوالات آزمون های اصلی تافل کاملا مفهومی و سخت تر نسبت به سوالات سالیان گذشته طراحی شده اند . همانطور که در نرم افزار TPO نیز این احساس به داوطلب دست میدهد که سوالات TPO 40-48 کاملا با سوالات TPO های قبل متفاوت می باشد . سوالات آزمون آزمایشی تافل 3 کاملا منطبق با استاندارد های جدید آزمون و کاملا مفهومی می باشد . بانک سوالات تافل3 کاملا منطبق با استاندارد های ETS می باشند و در هیچ کدام از منابع موجود در بازار یافت نمی شوند.

3- نمره دهی آزمون آزمایشی تافل

بالطبع یکی از مهم ترین معیار های ارزش آزمون آزمایشی تافل محاسبه نمره داوطلب می باشد. در نرم افزار آزمون آزمایشی تافل، نمره بخش های ریدینگ و لیسینینگ، همانند آزمون اصلی، به صورت نرم افزاری محاسبه می شود. بر خلاف محاسبه نمرات در آزمون آزمایشی‌ تمام موسسات و نرم افزار TPO که در صد خطا در محاسبه نمره ریدینگ و لیسنینگ دارند، پس از تحقیقات گسترده، تحقیق و تفحّص از مسئولین آزمون تافل، مدرسین نام آشنای آزمون تافل و یکی از مصححین ETS، نمره دهی نرم افزار آزمون آزمایشی‌ تافل کاملا مطابق با نمره دهی این ۲ قسمت در آزمون اصلی‌ تافل کالیبره شد.

نمره دهی دو بخش اسپیکینگ و رایتینگ توسط اساتید نام آشنای آزمون تافل که برخی در زمینه های تدریس، برگزاری آزمون اصلی تافل، و همکاری با موسسه ETS در زمینه تصحیح آزمون دارند انجام می شود. آزمون هر داوطلب، همانند آزمون اصلی تافل، توسط دو مصحح تصحیح گردیده و نمره داوطلب اعلام می گردد. در صورت اختلاف نمره بیش از یک نمره بین نمره اختصاص یافته دو مصحح، مصحح سومی آزمون را تصحیح کرده و نمره را اعلام میکند.

با تشکر

روابط عمومی تافل3